KONST / Litografier / Grafiskt blad 13252273
nr 1325 2273
Grafiskt blad
Gicléetryck, Bengt Bengtsson, Sverige. Comic Girl. Signerad, numrerad 18/50, oramat löst blad. Motivet: 38x28 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 11 maj 2020
kl 19:48:34
100 kr
150 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)